שליחת כתבה


  אייקון המקום שלי לשנות
  המקום שלי לשנות

  קוני 2012 ישראל

  פעילות ביום השואה בחטיבת הביניים

  טקס קיני ליום השואה והגבורה

  18 באפריל 2012

  בואו ותצטרפו לפרויקט עולמי "קוני 2012" להפיכת העולם למקום טוב יותר לכולנו. הפעילות הרצחנית של קוני וה-LRA חייבת להיפסק וישראל לא תעמוד מנגד.

  בטוח שמעתם על המבצע העולמי שרץ עכשיו באינטרנט ובכל מקום 'קוני 2012'
  אבל ידעתם שהתנועה לקחה אחריות ארצית על הנושא!?
  כל נער או נערה שרוצים להשתתף במבצע cover the night העולמי שקורה גם בישראל ביום שישי הקרוב ה-20.4 בלילה רק צריך להגיד אני והופ הוא בפנים.
  אז מה זה אומר בעצם? מה אפשר לעשות? ומי זה הקוני הזה בכלל?

  אז מי שלא יודע – בתאריך 5 במרץ 2012 התפרסם לראשונה ב youtube סרט באורך חצי שעה המתאר מיהו ג'וזף קוני וארגון הטרור המחריד שלו ה- LRA הפועל באפריקה.

  הסיפור בקצרה (מי שירצה לקרוא יותר שיכנס לקישורים) הוא סיפור קשה מאוד. מזה 26 שנים יש באפריקה ארגון נוראי בשם LRA (צבא ההתנגדות של האל) שמנהיגו הוא ג'וזף קוני. אותו קוני חוטף ילדים והופך אותם לצבא שלו. את הבנים הוא מאמן להיות לוחמים ולרצוח את משפחתם ואת הבנות שפחות מין. הוא אחראי על רצח של עשרות אלפי אנשים ולצערנו הוא עדיין מטיל את אימתו באפריקה.

  הסרט קורא לאזרחי העולם כולו להתאגד למען מטרה נעלה – תפיסתו של הפושע-הטרוריסט, זאת דרך הפיכתו לשם מוכר ומפורסם בכל רחבי העולם ויצירת לחץ ציבורי-גלובאלי על מדינאים ומקבלי החלטות סביב הנושא במטרה לייצר התערבות
  בינלאומית והפסקה של מרחץ הדמים.


  בחודש האחרון העולם שבר את שתיקתו בנוגע לנושא. בזכות סרטון שעף בצורה מטורפת באינטרנט (עבר את ה-300 מיליון צפיות) כולם פתאום מכירים את קוני.
  כמו כן חתמו על עצומה *3,590,051* בני אדם. מדובר כמובן במספרי ענק שעשויים בהחלט להשפיע.
  הרעיון הוא לא להסתפק like וshare. הרעיון הוא לצאת החוצה. הרעיון הוא להעיר את כולם לנושא. לא לשתוק, כי סוף סוף יש אפשרות להשפיע על מה שעד עכשיו אף אחד (כמעט) בכלל לא הכיר.

   דבר אחד ברור – הנושא המדאיג והחשוך הזה המתרחש 26 שנים בחצר האחורית של העולם נמצא לראשונה על סדר היום.
  אף-על-פי המדיה הקלילה והלא מחייבת של האינטרנט שבתוכה קוני 2012 'נולד' יש להתייחס לנושא בכובד ראש.
  המאמץ כבר החל לשאת פרי – התנגדות המפלגה הרפובליקנית לסיוע האמריקאי בלכידתו הולכת ופוחתת והאיחוד האפריקאי הקים יחידה בת 5,000 חיילים שמשימתה תפיסת קוני ויתר הנהגת הLRA.

  אך זוהי רק ההתחלה! יש להמשיך את הפעלת הלחץ עד ללכידתו של ג'וזף קוני.

  הפעילות מגיעה לשיאה בקרוב מאוד – *יום שישי ה-20.4* , ליל העשרים.
  בתאריך זה הקמפיין מגיע לשיאו *במבצע לילה המוני חובק עולם* שבו ייתלו שלטים וכרזות הנושאות את דיוקנו ושמו של קוני במטרה שכל העולם יכיר את המאבק והנושא ימשיך לקבל את תשומת הלב שהוא ראוי לו על מנת, כאמור, להפעיל לחץ ציבורי שיחזק את פעולת האו"ם והאיחוד האפריקאי במאבקן נגד קוני.

  אנו מארגנים את הגעתם של חניכי התנועה המעוניינים בכך מכיתה ט' ומעלה.

  אופן ההתארגנות יהיה מקומי. קבוצה או שכבה בוגרת שרוצים להשתתף במבצע יידעו אותנו על כך ואנו נדאג לצייד אותם בפוסטרים. בכל ישוב יהיה מדריך (קומונר / רכז קן) שאחראי על הפעילות (החניכים, החומר, הבטיחות…)

  כמו כן, ישנם אלפי בני נוער וצעירים מהמדינה שהביעו עניין לצאת לרחובות בליל ה-20 , אנו עורכים מאמץ לארגן את כל הפעילות ברחבי הארץ ולחלוקה של פוסטרים וציוד הדבקה.

   

  מה אתם יכולים לעשות ?

  על מנת שנוכל לקחת אחריות על כלל המשתתפים יצרנו מסמך המרכז את המידע הנחוץ
  לנו, אם אתם מתכננים להגיע חשוב מאוד שתמלאו את הטופס הבא:

  תודה על תשומת ליבכם,

  הועד למאבק ברצח עם
  מטה קוני ישראל

  לפרטים נוספים:

  גיל פז 054-6734284054-6734284
  נוי כרמל 054-9732324054-9732324

  למאמרים נוספים:

  שליחת כתבה
  השארו מעודכנים!