שליחת כתבה


נגישות
  • כלי נגישות
  • גודל פונטים
  • קו תחתון לקישורים
  • ניגודיות עם רקע כהה
  • ניגודיות עם רקע בהיר
  • גווני שחור ולבן
  • פונט קריא
  • ניווט מקלדת
הרשמה לפעילות!
אייקון המקום שלי לשנות
המקום שלי לשנות

טיול פסח ט' – תל חי

תאריכים: 22/03/2018 - 25/03/2018
מעגל פעילות: תנועת הנוער
שכבה: ט'
כללי

נטייל על שביל ישראל מקרן נפלתי ועד נחל שניר. נבקר בחצר תל-חי ובאנדרטת האריה השואג בכפר גלעדי.   נכיר את סיפור גבורתם של יוסף טרומפלדור וחבריו ונשוחח עם החניכים בטיול על השאלה מהי חלוציות היום בחברה הישראלית.

נסיים בטקס מרגש של כל שכבת ט’ בארץ. לינה תחת כיפת השמים במעיין ברוך, חורשת קק”ל מעל קרית שמונה ובחניון האלה.

חוויה קבוצתית מאתגרת הכוללת: בישול קבוצתי לימוד על יסודות הניווט והדרכת טיול. ביקור בחצר תל חי וטקס באנדרטת האריה השואג – קבלת סיכת העליה לתל חי.

 

רשימת ציוד:

תרמיל גדול לכלל הציוד, תרמיל נוח להליכה במסלולים, שק שינה, מזרן שטח, כרית, שמיכה וסדין, בגדים להחלפה, בגדים ארוכים וחמים ללילה, בגד ים, פנס, כלי רחצה, מגבת, קרם הגנה, 2 חולצת תנועה לפחות (בכל ימי הטיול מטיילים בחולצת תנועה), שקית אשפה גדולה, ציוד קבוצתי לבישול עצמי, מברשת שיניים, כובע רחב שוליים, סנדלים לרחצה, 2 זוגות נעלי הליכה נוחות, נעליים להחלפה, אלתוש, 4.5 ליטר מים.

בעלי עדשות מגע מתבקשים להצטייד במשקפיים, חניכים הצורכים תרופות באופן קבוע מתבקשים לדאוג לכמות מספקת,

יש לארגן באופן קבוצתי ארוחות ליומיים הראשונים של הטיול. הרכישה של הארוחות תעשה ע”י הקבוצה והמדריך בטרם היציאה לטיול, ועלות הרכישה אינה כלולה בעלות הטיול

 

הביטחון בפעילות: תנועת הנוער העובד והלומד עושה כל מאמץ להבטיח את בטחון חניכיה. הפעילות מאושרת ומתואמת עם הגורמים המתאימים, ומונחית ומפוקחת ע"י משרד החינוך. את הפעילות מלווים מדריכי התנועה ומאבטחים נושאי נשק, מע"רים,  חובשים ורופא, ע"פ הנדרש בחוזר מנכ"ל. כמו כן, הלינה תתבצע בשטח מאובטח ע"פ הנהלים, המדריכים והחניכים עוברים תדרוך לפני הפעילות ובמהלכה, הכולל הנחיות בטחון ובטיחות ע"פ הדרישות והנהלים.

לתנועת הנוער העובד והלומד תו תקן בינלאומי לאיכות ISO 9001-2008 במסגרת זאת מתוקננים נהלי העבודה שלנו, בכל הקשור לנהלי שמירת החיים.

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות למדריכים ולרכזי הקנים.

תאריכים:

22/03/2018 - 25/03/2018

תאריך עדכון אחרון: 20/03/2018
רוצים להישאר מעודכנים בכל מה שקורה? הירשמו לניוזלטר של התנועה!