שליחת כתבה


נגישות
  • כלי נגישות
  • גודל פונטים
  • קו תחתון לקישורים
  • ניגודיות עם רקע כהה
  • ניגודיות עם רקע בהיר
  • גווני שחור ולבן
  • פונט קריא
  • ניווט מקלדת
הרשמה לפעילות!
אייקון המקום שלי לשנות
המקום שלי לשנות

מחנות קיץ סבב א'

תאריכים: 18/07/2018 - 21/07/2018
מעגל פעילות: תנועת הנוער
שכבות: ד', ה', ו'
כללי

המחנה הוא שיא פעילות הקיץ של הנוער העובד והלומד. החניכים יוצאים עם הקבוצה והמדריכים מהקן לחוויה חברתית, מגבשת ומשמעותית. המחנה יותר חוויה מאתגרת של עצמאות ומסוגלות. במחנה מגוון פעילויות במסגרת הקן והקבוצה – יצירה, בנייה מחנאית, א"ש לילה, ארוחות משותפות ויציאה לטבע.

 

בטיחות ובטחון
תנועת הנוער העובד והלומד עושה כל מאמץ להבטיח את בטחון חניכיה. הפעילות מאושרת ומתואמת עם הגורמים המתאימים, ומונחית ומפוקחת ע"י משרד החינוך. את הפעילות מלווים מדריכי התנועה ומאבטחים נושאי נשק (במידה וישנה דרישה לאבטחה), חובשים ובמידת הצורך רופא, ע"פ הנדרש בחוזר מנכ"ל. כמו כן, במידה והפעילות כוללת לינה, יתבצע הדבר בשטח שיאובטח ע"פ הנהלים.
המדריכים והחניכים עוברים תדרוך לפני הפעילות ובמהלכה, הכולל הנחיות בטחון ובטיחות ע"פ הדרישות והנהלים. לתנועת הנוער העובד והלומד תו תקן בינלאומי לאיכות ISO 9001- 2015 במסגרת זאת מתוקננים נהלי העבודה שלנו.

 

ביטוח
לתנועה יש ביטוח צד ג' (חניכים, מדריכים, הורים וכו'), החניכים מבוטחים בביטוח תאונות אישיות של בתי הספר ומוסדות משרד החינוך (ביטוח זה תקף בכל השנה וגם במהלך החופשות).
ציודו האישי של החניך אינו מבוטח, התנועה אינה אחראית לאובדן/נזקים לרכוש לרבות מכשירים אלקטרונים כגון טלפונים סלולרים וכיוצא בזה. לכן יש להביא ציוד פשוט, זול והכרחי בלבד ולהימנע מהבאת חפצים יקרי ערך.

 

קשר עם הורים
הורים וחניכים נכבדים, בתכנון ובהכנת המחנה הושקעה עבודה והתארגנות מאומצת. ההצלחה
והחזרה בשלום ובבריאות הביתה, תלויה בראש ובראשונה בשיתוף הפעולה שלכם! אנו מייחסים חשיבות עליונה לתחום של ביטחון, בטיחות ומשמעת במהלך ההשתתפות במפעל. תדרוך משמעתי מקדים שלכם ההורים, שיכלול התייחסות לנקודות שמפורטות להלן יתרום להצלחת המפעל הכולל: ציות להנחיות המדריכים; בכל מקום, בכל זמן, בכל תנאי, היצמדות לשאר חברי הקבוצה, שהות בטוחה באתרים ובמחנה,הימנעות מאלימות, שמירה על הרכוש והניקיון באוטובוס, במחנה ובאתרי הפעילות, הקפדה על תקינות הציוד האישי והקבוצתי, נסיעה באוטובוס על פי הנהלים: ישובים וחגורים בחגורת בטיחות, הבאת ציוד החובה והתרופות על פי הרשימה המצורפת. אנו מצידנו נעביר לילדכם תדריך מפורט , כאשר נבהיר כי במקרה של חריגה של ילדכם מהנחיות או במקרה של התנהגות שתהיה בגדר חציית קו אדום אנו שומרים על זכותנו להפסיק לאלתר את השתתפות הילד במחנה.

 

ציוד נדרש לפעילות: כובע, נעליים סגורות, תיק קטן למחנה, חולצת תנועה, מצעים ו/או שק שינה, כלי רחצה, ארוחת בוקר וצהריים להיום הראשון.
לקבלת פרטים מלאים על מחויבות התנועה לחניכיה הנכם מוזמנים לגלוש לאתר האינטרנט www.noal.org.il . כמו גם זכותכם לברר או להתלונן כנגד מי מאנשינו. תלונה או פנייה לבירור ייעשו רק בכתב לדוא"ל noal@noal.co.il או בפקס' 057-7972423.
שימו לב- תדרוך משמעתי מקדים שלכם ההורים בנושא ציות להנחיות המדריכים יתרום להצלחת האירוע.

תאריכים:

18/07/2018 - 21/07/2018

מיקום:

מחנה כפר החורש - הנוער העובד והלומד

פלייאר צד חיצוני:

פלייאר צד פנימי:

תאריך עדכון אחרון: 29/05/2018
רוצים להישאר מעודכנים בכל מה שקורה? הירשמו לניוזלטר של התנועה!