שליחת כתבה


  אייקון המקום שלי לשנות
  המקום שלי לשנות

  עבודה+ אפליקציה לבני נוער עובדים

  עבודה+ עוזרת לכל בני הנוער בישראל בצעדיהם הראשונים בעולם העבודה. האפליקציה חינמית ורלוונטית לכל בני ובנות הנוער העובדים ומחפשי העבודה.

  מטרתתנו היא לשמור על זכויות בני הנוער ולסייע ביצירת קהילה סולידרית של מעסיקים מקומיים, טובים והוגנים, יחד עם בני נוער עובדים אחראים ועצמאיים.

  הפיצ'רים באפליקציה

  לוח משרות

  מציאת עבודה על פי מסננות שונות ומרחק מתוך מאגר עבודות במיוחד לבני נוער!

  רישום שעות ומחשבון שכר

  המלצתנו הראשונה עבור כל נערה ונער עובדים היא קודם כל לרשום ותעד את שעות העבודה. עכשיו אפשר לרשום בתיעוד חכם ודיגיטלי באפליקציה, ויא תעשה בשבילכם את העבודה, ותחשב את כל הזכויות הסוציואליות שצברתם, ותעזור לכם לעמוד על הזכויות שלכם ולקבל את כל מה שמגיע!

  הדמייה של תלוש השכר

  בכל רגע תוכלו להכנס להדמיית תלוש השכר באפליקציה ולראות את התמונה הכללית של העבודה שלכם על פי השעות שהוזנו ברישום השעות. על חלק בתלוש יש הדרכה והסבר.

  בתוך תלושי שכר יש הרבה חלקים והרבה נתונים. זה יכול להיות מאד מבלבל ואפילו מאיים. דבר זה דוחה אנשים רבים ובפרט בני נוער מלקרוא את תלוש השכר, להבין אותו ולעמוד על זכויותיהם במקרה של טעות או פגיעה.

  ספריית זכויות

  ריכוז גדול של מידע והדרכות שונות בעולם העבודה, מחולק לפי נושאים ומתעדכן עם השינויים בשוק.

  פנו אלינו

  עבודה+ היא אפליקציה מבית הסתדרות הנוער העובד והלומד, והיא הארגון היציג של בני הנוער בעבודה. לכן, אם נתקלתם בבעיה בעבודה, פנו אלינו ויחד נוכל למצות את כל הזכויות שלכם.

  השארו מעודכנים!