שליחת כתבה


  אייקון המקום שלי לשנות
  המקום שלי לשנות

  דבר המדריכים – קורס הכשרות 2010

  מפגש עם רחל רבין

  הרמדאן, חודש התענית המוסלמי

  25 באוגוסט 2010

  ממדריכי הקורס למדריכים לעתיד, לקוח מטקס הסיום של הקורס

  מדריכים יקרים,

  התאספנו כאן ביער כפר החורש – חברים בסניפים שונים ברחבי הארץ – נהריה, עכו, חיפה, כרמיאל, לוד, פ"ת,נתניה, בת-ים, קרית מלאכי, דימונה, ירושלים, עפולה, ראשל"צ ורמלה – לשם מטרה משותפת, להיות מדריכים.
  עברנו חמישה ימים ביער, חמישה ימים לא פשוטים, שבהם חוינו פחדים, אהבות, חברות, בכי, צחוק, חום, קור אפילו קצת רעב. אבל בכל זאת הגענו לסוף.. עמדתם בזה בגבורה ובאומץ.
  אנחנו המדריכים הרגשנו יום יום בדיוק את אותו הדבר, אך לאורך כל הדרך לא הפסקנו להאמין בכם וביכולת שלכם להשתנות ולהיות אנשים טובים יותר.
  לא אכזבתם אותנו אבל זה דרש מאמץ רב, בדיוק כמו שאתם נדרשים להאמין בעצמכם ואחר כך תדרשו להאמין בחברים שלכם בסניף ובחניכים החדשים שיהיו לכם בסניף.
  מדריכים יקרים, עכשיו בלי חארטות, יש כמה דברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם מתחילים.
  אתם לא חוזרים לסניף מן המוכן, זה לא המצב שלנו. אתם חוזרים לעבודה קשה מאד, לתהליך ארוך שאותו אתם תידרשו לשאת על הכתפיים. מהחניך הראשון עד לחניך המליו, מהערב תרבות הסניפי עד ארוע המוני למאות בני נוער.
  כל זה ועוד לא יהיה קל בכלל, הדרך שבה תוכלו להדריך ולשאת את הסניף עליכם, תהיה ביחד, להיות שותפים אחד של השני- צוות קיץ, מועצת הסניף, לעולם לא לבד.
  עכשיו ברגע זה אנו כרתים אתכם, מדריכים יקרים, ברית חזקה- אנחנו שותפים שלכם לעשייה ולעולם לא נפסיק להאמין בכם, לדרוש מכם ולאהוב אתכם.
  אך כמו שלמדנו, התנועה שלנו- הנוער העובד והלומד, קמה על ידי נערים והיא תמשיך להיות מונהגת על ידם.
  אם לא תאמינו אז אף אחד לא!
  לסיכום, זיכרו,
  אנו לעולם לא נפסיק להאמין, לדרוש, לחבק ולאהוב.
  לעבודה, להגנה ולשלום, עלו והגשימו.

  צוות מדריכי קורס הכשרות 2010

  שליחת כתבה
  השארו מעודכנים!