שליחת כתבה


  אייקון המקום שלי לשנות
  המקום שלי לשנות

  על התנועה

  סרטון מדג'לנה 34

  ימי גרעין וימי ליווי הדרכה

  31 במרץ 2012

  תנועת הנוער העובד והלומד הוקמה בשנת 1924 ע"י נערים עובדים שהתאגדו להגן על זכויותיהם. במהלך השנים גדלה והתפתחה וכיום חברים בה עשרות אלפי נערים ונערות מכל רחבי הארץ. מתוך אמונה כי הדרך העיקרית לשינוי שורשי החברה הישראלית היא דרך החינוך והנוער, מפעילה התנועה מאוד מוקדים שונים בערים, עיירות פיתוח, קיבוצים ומושבים אשר מטרתם להגיע לכלל […]

  תנועת הנוער העובד והלומד הוקמה בשנת 1924 ע"י נערים עובדים שהתאגדו להגן על זכויותיהם.
  במהלך השנים גדלה והתפתחה וכיום חברים בה עשרות אלפי נערים ונערות מכל רחבי הארץ. מתוך אמונה כי הדרך העיקרית לשינוי שורשי החברה הישראלית היא דרך החינוך והנוער, מפעילה התנועה מאוד מוקדים שונים בערים, עיירות פיתוח, קיבוצים ומושבים אשר מטרתם להגיע לכלל הנערים והחברה הישראלית בכלל.
  בתוך המציאות המופרטת, הגזענית והלא שיוויונית שמסביבנו – בוחרת התנועה לחנך לערכי שיוויון ערך האדם, ציונות, דמוקרטיה, מעורבות חברתית, חתירה לשלום ואזרחות פעילה ותורמת.
  מתנדבי שנת השירות שותפים במסגרת התנדבותית משמעותית המאפשרת ומקדמת הגשמה ולקיחת אחריות על הפעילות החינוכית של בני הנוער ומשפחותיהם דרך מגוון מסלולי הדרכה ועשייה חברתית.
  במהלך השנה פועלים המתנדבים לא רק כמחנכים אלא גם כחניכים – מתנסים ומגשימים את הערכים להם מחנכים גם בחייהם הפרטיים – בקשרים בין החברים, בלמידה וההעשרה ובשותפות החברתית כלכלית.

  שליחת כתבה
  השארו מעודכנים!