שליחת כתבה


  אייקון המקום שלי לשנות
  המקום שלי לשנות

  12 משמרות מחאה נגד הקיצוץ הרוחבי הרומס את האזרחים

  מזכירות החניכים הארצית תשעא' כבר יצאה לדרך

  הפגנה בלוד נגד העלאת מחירי מוצרי היסוד

  22 בפברואר 2011

  אתמול התקיימו ב-11 ערים ברחבי הארץ משמרות מחאה נגד רמיסתם של השכבות החלשות ושכבות הביניים בישראל. מאות המשתתפים, ביניהם חברי תנועת "דרור ישראל" הניפו שלטים עליהם נכתב "הגזמתם, עד כאן" והסבירו שהקיצוץ הרוחבי מיותר.

   אתמול המשיכו פעולות המחאה נגד המדיניות הכלכלית של הממשלה והעומדים בראשה על ידי חברי תנועת "דרור ישראל" והנוער העובד והלומד, זאת במחאה שעדין לא בוטלה הפגיעה בשכבות הנמוכות ובמעמד הביניים ועל אף ניסיונותיהם של רה"מ ושר האוצר "להקל" על הפגיעה בעליית המחירים והמרתם בקיצוץ רוחבי אשר יפגע באותן השכבות בדיוק. בקרית שמונה, חיפה,קרית ביאליק, חדרה , כפר סבא, פתח תקוה, תל אביב, ירושלים, רחובות, אשדוד ובאר שבע נערכו משמרות מחאה בהם השתתפו מאות אנשים שמבחינתם הגיעו מים עד נפש וקראו לעצור את המדיניות הכלכלית הדורסנית של ביבי וחבריו.

  "ביבי חושב שאנחנו מטומטמים, שאנחנו לא יודעים שיש עודפי תקציב, שנקבל את הפגיעה בחלשים כגזירה משמיים, שאנשים עובדים שלא גומרים את החודש זה הגיוני, שהעם מוכן לספוג הכל" אומרת רינת שרון, ממארגנות המבצע, " אבל הוא טועה טעות גדולה , הפעם הוא הגזים בגדול והציבור לא ייתן לו להעביר את התכנית הזאת"

  שליחת כתבה
  השארו מעודכנים!