שליחת כתבה


  אייקון המקום שלי לשנות
  המקום שלי לשנות

  אהרן בושרי

  חלל מערכות ישראל
  נפל ביום ב' בשבט תשל"א (28/01/1971)
  מידע כללי

  נפל ביום ב' בשבט תשל"א (28/01/1971)
  בן 51 במותו
  דרגה: סמל
  יחידה: חיל לוגיסטיקה
  מקום מנוחתו: חולון
  הורים: מרים ומשה
  יישובים: ירושלים
  מעגל תנועתי: הנוער העובד

  ירושלים
  הנוער העובד
  מידע כללי

  נפל ביום ב' בשבט תשל"א (28/01/1971)
  בן 51 במותו
  דרגה: סמל
  יחידה: חיל לוגיסטיקה
  מקום מנוחתו: חולון
  הורים: מרים ומשה
  יישובים: ירושלים

  סיפור חייו

  בן משה ומרים. נולד ביום כ"ז באלול תר"פ (10.9.1920) בירושלים למשפחה ירושלמית ענפה. בנערותו התייתם מהוריו ונאלץ לפרנס את אחיו צעירים. תחילה למד בבית המדרש "דורש ציון" בירושלים. כשהיה נער היה חבר בתנועת "הנוער העובד והלומד" והירבה להשתתף בכל החוגים שאורגנו על ידי התנועה. עקב קשיי החינוך בבית נשלח לכפר הנוער "מאיר שפיה" ושם קיבל חינוך מצוין ורכש מקצוע טוב. אחר כן עבר לתל אביב כדי להמשיך את לימודיו במקצוע. כדי לממן את לימודיו אלה עבד קשה מאוד במוסך ובערב ישב על ספסל הלימודים. הוא למד בבית הספר התיכון המקצועי על שם מכס פיין בתל אביב, עד שזכה בתעודת אומן כמכונאי מוסמך. אחרי כן התנדב לפלמ"ח ושירת כנהג בפלוגת תובלה.

  אהרן גויס לצה"ל בשנת 1950, ואחרי שחרורו נקרא מזמן לזמן לשירות במילואים. במשך עשר השנים האחרונות לחייו היה חבר בוועדי ההורים של תלמידי בתי הספר היסודיים שבהם למדו בניו. כן היה פעיל בין מתפללי בית הכנסת השכונתי וער לפיתוחו ולשגשוגו של בית הכנסת. ביום ב' בשבט תשל"א (28.1.1971), בהיותו בשירות מילואים פעיל, נפל בעת מילוי תפקידו. הניח אישה וארבעה ילדים. הובא למנוחת עולמים בבית הקברות בחולון.


  חזרה לספר הזיכרון


  שיתוף:


  הדפסה


  סיפור חייהם של כל אחת או אחד מהחללים נלקח מתוך אתר "יזכור" של משרד הביטחון או אתר "לעד" של הביטוח הלאומי. וזאת באישורם של אגף משפחות הנצחה ומורשת במשרד הבטחון ושל הביטוח הלאומי. אם מצאתם טעות, או אם ברצונכם להעיר ולהוסיף למידע הקיים, ניתן לשלוח פניה ל"ספר הזיכרון" באמצעות הדואר האלקטרוני (zikaron@noal.org.il) בצירוף פרטיכם המלאים.
  מערכת "ספר הזיכרון" תבחן כל פניה שתתקבל, ובמידת הצורך יבוצעו עדכונים בסיפור החיים.


  ליצירת קשר


  שיתוף נר זיכרון

  השארו מעודכנים!