שליחת כתבה


  אייקון המקום שלי לשנות
  המקום שלי לשנות

  איתן (בובי) בוברוב

  נפל ביום ה' באייר תשל"ב (19/04/1972)
  מידע כללי

  נפל ביום ה' באייר תשל"ב (19/04/1972)
  בן 19 במותו
  דרגה: טוראי
  יחידה: חטיבת כפיר
  מקום מנוחתו: קרית שאול (חלקה צבאית)
  הורים: קרלוטה וצבי
  יישובים: תל אביב-יפו
  מעגל תנועתי: הנוער העובד

  תל אביב-יפו
  הנוער העובד
  מידע כללי

  נפל ביום ה' באייר תשל"ב (19/04/1972)
  בן 19 במותו
  דרגה: טוראי
  יחידה: חטיבת כפיר
  מקום מנוחתו: קרית שאול (חלקה צבאית)
  הורים: קרלוטה וצבי
  יישובים: תל אביב-יפו

  סיפור חייו

  בן צבי וקלוטה. נולד ביום י"ט בניסן תשי"ג (2.4.1953) בבואנוס איירס שבארגנטינה. הוא היה חבר במועדון היהודי "הבראיקה" והשתתף בחוגי ספורט אחדים. באוגוסט 1963, בהיותו בן עשר, עלתה המשפחה לארץ. הוא למד בבית הספר על שם א"ד גורדון בבת ים ובבית הספר התיכון המקצועי "יד סינגלובסקי" בתל אביב במגמה לטכנאות אלקטרוניקה. הוא היה חניך בתנועת "הנוער העובד והלומד" ותקופה קצרה היה גם חבר בתנועת הצופים. בבית הספר התיכון הוא השתתף בקבוצת הכדורגל של כיתתו ובגדנ"ע בחר להשתתף בחוג הקליעה למטרה. הוא אהב מוסיקה והיה שר בליווי גיטרה. בן טוב היה להורים. מסור וחברותי מאוד. היה מצניע לכת, אדיב ומנומס, ידע לתת עצה טובה ולסייע לחבריו שעמדו בפני קשיים ובשל כך הכל חיבבוהו. לפני גיוסו לצה"ל הוא עבד כטכנאי אלקטרוניקה.

  הוא גויס לצה"ל בראשית פברואר 1972 אך הספיק לשרת 3 חודשים בלבד. ביום ה' באייר תשל"ב (19.4.1972) נפל בעת שירותו. הובא למנוחת עולמים בבית הקברות הצבאי בקרית שאול.

  מפקד הפלוגה כתב למשפחתו מכתב תנחומים בין שאר דבריו ציין: "איתן גילה כבר בתחילה מרץ רב, התמדה וכוח רצון להצליח בכל דבר על אף הקשיים הרבים. חבריו תמיד יזכרו את דרכו וזו תשמש מופת ודוגמא לכל חבריו הממשיכים בדרך שבה בחר איתן".


  חזרה לספר הזיכרון


  שיתוף:


  הדפסה


  סיפור חייהם של כל אחת או אחד מהנופלים נלקח מתוך אתר "יזכור" של משרד הביטחון וזאת באישור אגף משפחות הנצחה ומורשת במשרד הבטחון. אם מצאתם טעות, או אם ברצונכם להעיר ולהוסיף למידע הקיים, ניתן לשלוח פניה ל"ספר הזיכרון" באמצעות הדואר האלקטרוני (zikaron@noal.org.il) בצירוף פרטיכם המלאים.
  מערכת "ספר הזיכרון" תבחן כל פניה שתתקבל, ובמידת הצורך יבוצעו עדכונים בסיפור החיים.


  ליצירת קשר


  רוצים להישאר מעודכנים בכל מה שקורה? הירשמו לניוזלטר של התנועה!