שליחת כתבה


  אייקון המקום שלי לשנות
  המקום שלי לשנות

  דוד רוזנפלד

  נפל ביום כ"ד באייר תשנ"ב (27/05/1992)
  מידע כללי

  נפל ביום כ"ד באייר תשנ"ב (27/05/1992)
  בן 36 במותו
  דרגה: סמל
  יחידה: פיקוד העורף
  מקום מנוחתו: קרית שאול (חלקה צבאית)
  הורים: אלקה ואליהו
  יישובים: בני ברק
  מעגל תנועתי: הנוער העובד

  בני ברק
  הנוער העובד
  מידע כללי

  נפל ביום כ"ד באייר תשנ"ב (27/05/1992)
  בן 36 במותו
  דרגה: סמל
  יחידה: פיקוד העורף
  מקום מנוחתו: קרית שאול (חלקה צבאית)
  הורים: אלקה ואליהו
  יישובים: בני ברק

  סיפור חייו

  בן אלקה ואליהו. נולד ביום י"ח בסיוון תשט"ז (28.5.1956) בבני ברק. למד בבית-הספר היסודי 'הגבעה' והמשיך את לימודיו בבית-ספר המקצועי בבני ברק. היה ילד טוב, שקט וממושמע, שידע להעסיק את עצמו. בשל ראייתו החלשה לא עסק בספורט. עם זאת היה חניך בתנועת 'הנוער העובד', הצטיין במשחק השחמט ואהב לקרוא ספרים מכל הסוגים ובעיקר ספרי היסטוריה. אהב להאזין למוזיקה קלאסית ולשיר. היה מקובל מאוד על אנשים ולא היה גבול לטוב-לבו ועזרתו לזולת.

  דוד גויס לשירות סדיר בצה"ל באוגוסט 1974 והוצב לשרת במשטרה הצבאית החוקרת, שם עבר קורס לחוקרים פליליים. הוא אף היה מיועד לקורס קצינים, אך בסופו של דבר השתחרר מצה"ל בדרגת סמל.

  לאחר השחרור מצה"ל למד לימודים אקסטרניים על-מנת להתקבל לאוניברסיטה. למד באוניברסיטת תל אביב הנדסת מחשבים לתואר הראשון במדעי המחשב והחל ללמוד לקראת התואר השני. כמו-כן למד והשכיל בקורסי תוכנה שונים. הוא עבד למחייתו כהנדסאי מחשבים וכעצמאי עסק בייעוץ, שיעורי עזר בסטטיסטיקה ועבודות תוכנה שונות.

  דוד גויס לשירות מילואים במאי 1992 ונפל בעת שירותו הצבאי ביום כ"ד באייר תשנ"ב (27.5.1992) והובא למנוחת-עולמים בבית-העלמין הצבאי בקרית שאול. הותיר אחריו הורים, אח - שלמה ואחות - שפרה.


  חזרה לספר הזיכרון


  שיתוף:


  הדפסה


  סיפור חייהם של כל אחת או אחד מהנופלים נלקח מתוך אתר "יזכור" של משרד הביטחון וזאת באישור אגף משפחות הנצחה ומורשת במשרד הבטחון. אם מצאתם טעות, או אם ברצונכם להעיר ולהוסיף למידע הקיים, ניתן לשלוח פניה ל"ספר הזיכרון" באמצעות הדואר האלקטרוני (zikaron@noal.org.il) בצירוף פרטיכם המלאים.
  מערכת "ספר הזיכרון" תבחן כל פניה שתתקבל, ובמידת הצורך יבוצעו עדכונים בסיפור החיים.


  ליצירת קשר


  רוצים להישאר מעודכנים בכל מה שקורה? הירשמו לניוזלטר של התנועה!