שליחת כתבה


אייקון המקום שלי לשנות
המקום שלי לשנות

עם הקבוצה שלי בצ'אט

פורטל הנוער העובד והלומד לתקופת הקורונה

ברוכים הבאים! כאן תוכלו למצוא: פעילויות והפעלות לזמן בבית, פלייליסטים של סרטונים תנועתיים, פעולות להדרכה מרחוק, עדכונים ומידע להורים ועוד. (אין בעד מה 🙂 )

עדכון לגבי פעילות התנועה – נכון ליום ראשון 8/04/2020:

חניכים, הורים, מדריכים יקרים!

מאז תחילת הפעילות הדיגיטלית של התנועה, המד"צים והמד"ציות שלנו עובדים סביב השעון כדי לשמור על קשר עם כל החניכים ולהרים את האווירה. אין סוף ליצירתיות ולהשקעה של צוותי ההדרכה – על כך מגיע להם כל הכבוד!

לכל קבוצה נבנה לו"ז שבועי של פעילות מקוונת עם המדריכים. הפעולות יעברו דרך אפליקציות לשיחת וידאו – אנא עמדו בקשר עם מדריכי הקבוצות לפרטים והנחיות להצטרפות.

אנחנו גאים ושמחים על מאות הפניות שאנחנו מקבלים מחניכים והורים ברחבי הארץ שמביעים את תודתם על "החמצן החברתי" שהפעילות מייצרת במשפחתם.

למקרה שמישהו עוד לא עוקב אחרי "אולפני כחול אדום" noal.me/live – זה הזמן!! מדי יום משדרים לכם בלייב רוני, רועי ואמוץ (מגרעין "סברס") שידורים תנועתיים הכוללים ראיונות עם חניכים מכל הארץ, חידוני טריוויה, תחרויות ועוד. יש למה לצפות!

הודעה להורים בנושא מפעלי פסח:

בהתאם להנחיות, אנו נאלצים לבטל את מפעלי פסח ושאר אירועי חודש אפריל. אנו מקווים שניתן יהיה לחזור לפעילות בהיקף מלא בהקדם.אין צורך שתבטלו את הרישום עבור המפעלים שבוטלו, התנועה תבצע החזר מלא של התשלום עבור מפעלים אלה.

תודה למדריכות ולמדריכים הצעירים בתנועה הפועלים במסירות ובאהבה להדרכת חניכיהם, ותודה להורים ולשותפים על התגובות המפרגנות ברשתות החברתיות!

חג חירות שמח לכל חניכינו ולכל עם ישראל!

פעילויות והפעלות בלי לצאת מהבית

פעולות למדריכ.ה הוירטואלי.ת

העולם הוירטואלי

חומרי הדרכה להורדה

"לגעת בפחד" - פעולות והפעלות לסיוע בהתמודדות עם פחד

נראה אותך בבינג' - פלייליסטים תנועתיים
רוצים להישאר מעודכנים בכל מה שקורה? הירשמו לניוזלטר של התנועה!